Mindfulness Koçluk özel bir program çerçevesinde uygulanan Türkiyedeki ilk farkındalık tabanlı profesyonel koçluk sürecidir.

4,8,12 seans olmak üzere haftada bir görüşme şeklinde uygulanır.

Mindfulnes Koçluk en temel tanımıyla; kişilerin veya kurumların bulundukları nokta ile olmak istedikleri nokta arasındaki mesafeyi; mevcut durumu tesbit ederek, hedefler doğrultusunda anın içinde olanları nezaket,şefkatle kabul ederken, geleceğe odaklanarak anı kaybetmeden hedefe yönelik, Danışan ve Minfulness Koçu arasında kurulan planlı profesyonel bir gelişim ilişkisidir. Mindfulness Koçluk, kendi içinde teknikleri olan ve koçluk alan kişinin süreç boyunca içinde olanları farkedip kabul ettikçe farklılaştığı, hedeflerine ulaşmak için her an anı kaybetmeden bir plan dahilinde gelecek odaklı eyleme geçtiği muhteşem bir dönüşüm sürecidir.

Mindfulness Koçluk çalışmasında öncelikle bulunduğunuz nokta tespit edilir, ulaşmak istediğiniz hedef/ hedefler yazılı hale getirilerek netleştirilir. Süreç boyunca sizi o hedefe ulaşmaktan alıkoyan kişisel engellerinizi keşfetmeniz ve o kişisel engelleri aşarak hedefinize ulaşmanız için gerekli çalışmalar beraberce yapılır. Mindfulness Koçluk bütünsel bir çalışmadır. Danışanın yaşamında bir denge kurmasını ve istediği hedefe, şimdiki an farkındalığı ile mutlu bir şekilde ulaşmasını destekler.

Kimler Mindfulness Yaşam Koçluğu Desteği Alabilir:

  • Motivasyonu yüksek tutmakta sıkıntı yaşayan kişiler ( motivasyon koçluğu / zayıflama koçluğu / diyet koçluğu ) ,
  • Ne istediğini bilmeyenler,
  • Ne istediğini bilen fakat buna nasıl ulaşacağını bilmeyenler,
  • Ne istediğini, nasıl ulaşacağını bilen fakat bir şekilde harekete geçemeyenler,
  • Hayat vizyonu ve amacı olmayanlar.
  • Hedefi olup da yeterli inanç ve cesareti olmayanlar, •

Sürekli olumsuz şeylerin onların başına geldiğinden şikayet edenler,

  • Düzenli bir ilişki kurmak isteyenler,
  • Dengeli, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmek isteyenler.

NOT: Bu yazıyı sonuna kadar okuduysanız bunlardan bir veya birkaçı nedeniyle hayatta elde etmek istediklerinizi ertelemiş olduğunuzu ve ertelediğiniz sürece onların hep hayal olarak kalıp sizin de her hatırladığınızda iç geçirmeye devam edeceğinizi belirtmek isterim. Hayallerinizi ertelemeyin 🙂

Belma Özkan

Süre: 1 seans= 1 Saat
Online Koçluk: 300 TL (Yoğunluğum nedeniyle 2018-19 Mayıs arası sadece online randevu verebiliyorum.)

Belma Özkan ile bireysel çalışma yapmak icin belmaozkan@gmail.com’a mail atabilir ve randevu alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Takip için:

http://www.belmaozkan.com/iletisim/

Share:
Written by BELMA ÖZKAN
Hakkımda Belma Özkan 1974 doğumlu, uluslararası sertifikalı Yaşam Koçu, NLP Uzmanı, EFT Master ve Emotrans-Enerji Terapistidir. The AMT (Association of Meridian &Energy Therapies) derneği üyesidir. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu olan Belma Özkan, Müşteri Hizmetleriyöneticiliğini ve eğitimlerini vererek başladığı kariyerini, 1993 yılından itibaren özel ilgi alanı olan kişisel gelişim alanında sürdürmeye karar verdi. Bu konuda ICF onaylı IDInternational Coaching’den LRI Certified Coaching (Uzman Koçluk) ve NLP Master Practitionar (Master Uygulayıcı),Association of Meridian & Energy Therapies’den ‘AMTEmoTrance Practitioner’ ‘AMT EFT MasterPractitioner’ eğitimleri ve sertifikalarını alarak profesyonel koçluk yapmaya başladı. Aldığı tüm eğitimlerin bir bütününü uygulayarak sürdürdüğü kendi özel çalışma programlarını uygulamaktadır. Bu alandaseminer,eğitim ve değişim programlarıyla kişilerin hayatlarına yeni, pozitif ve hafif bireyler olarak devam etmelerinde yol arkadaşlığı da yapan Belma Özkan 12 yıllık evli ve bir çocuk sahibidir. www.belmaozkan.com GSM: 05325505635 E-posta: belmaozkan@gmail.com Sosyal Medyada Takip için, İnstagram: @yasamkocubelmaozkan @mentalzayiflama Hangi alanlarda hizmet alabilirsiniz? - EFT Uygulama Seansı - Emotrans-Enerji Terapisi Uygulama Seansı ZAYIFLAMA VE DUYGUSAL YEMEK YEME KONUSUNDA SEMİNER&EĞİTİMLER&PROGRAMLAR *Bu çalışmalar Bireysel veya Grup olarak alınabilirler - Kendi Kendinin Diyet Koçu ol - Haftalık Hesap Kitap Defteri Programı - Yenibirben Programı - Zihin Gücü ve NLP ile Zayıflamada Farkındalık Semineri BİREYSEL KOÇLUKLAR - Yaşam Koçluğu - İlişki Koçluğu - Kariyer Koçluğu - Diyet&Motivasyon Koçluğu - Farkındalık ve Değişim Koçluğu - NLP Koçluğu