SU İLE KİLO VERME Farkında olarak kendi iç bedeninizle konuşarak içtiğiniz her bir bardak su,hücre düzeyınde moleküler yapınızın değişmesine ortam hazırlıyor… Nasıl diyorsanız? Su ile kilo vermek istediğinizde; gün içinde içmekde olduğunuz suya (ortalama 6 bardak) zihninizi odaklayın…” mavi ışığın enerjisini akıttığım bu suyla,bedenimde birikmiş olan fazla YAĞ HÜCRELERİMİ parçalayarak idrar yolu ile kolayca dışarı atıyorum ” cümlesini suya yükleye…rek içiniz. Suyu özellikle yemeklerden yarım saat, kırk dakika önce ya da sonra içmeye gayret ediniz. Su içtiğiniz bardağınız bu süre içersinde KIRMIZI renkde olsun. Su her konuda şifa verebilmek için sevgi ile kodlanmayı bekler… Öylesi, ne gizemli ve sihirli yapısı varki… Her türlü sözü yada duyguyu anında anlayarak kendi moleküler yapısına yerleştirebiliyor… Hafızası var… Ve her şeyi bizim istediğimiz ölçüde kaydedebiliyor…
YERKÜRENIN BİZE sunduğu en önemli DOĞAL İLAÇ… Bu mucizevi şifa kaynağını zihnimizle birleştirerek hayatımıza aldığımızda her derde deva bir forma dönüşüyor. Suya yapılan enerjitik yükleme ile su tamamen sanki bir ilaç halini alıyor ya da her türlü etkıye karşı suyun#nötrleme,arındırma gücünü kullanabiliyoruz.

Hayatınız için olmasını istediğiniz her şeyi ”MAVİ IŞIK enerjisi ile (ne istiyorsanız NET biçimde düşünerek) SU gibi akıp hayatıma girmesini onaylıyorum” cümlesiyle isteklerinizi zihninizle birlikde suyla birleştirin.

Bu suyu dileklerinizi düşünerek yavaş yavaş için. Ağrılarınızdan kurtulmak, sakınlik, uyku için de suya kodlamınızı yapınız… Bardağınız MAVİ renkde bir bardak olsun. İçtiğiniz suyun size enerji vermesini istiyorsanız; üçüncü göz ve kalp çakrası ile birlikde oluşturduğunuz mavi lazer ışınını bu suyla doldurun. “MAVİ IŞIK ENERJİSİNİ akıttığım bu suyun içine neşemi, huzurumu, gücümü tüm hücrelerime yüklüyorum” kodlamasını yapın ve için. Bu işlemi turuncu renkli bir bardakla yapın. Belma Özkan Holistik Yaşam Eğitmeni belmaozkan@gmail.com Kaynak: İnternet

Share:
Written by BELMA ÖZKAN
Hakkımda 1974 İzmir Doğumlu Gazi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olan Belma Özkan, üniversite yıllarından itibaren Kişisel Gelişim, Yoga ve Meditasyonla ilgili çalışmalar yapmış, 2010 yılından itibaren profesyonel olarak bu alanda kariyerine devam etmek amacıyla Profesyonel Koçluk, NLP, Mindfullnes başta olmak üzere ayrıca, Enerji Terapileri, Yoga, Ayurvedik Beslenme ve kişisel gelişimde bir çok uzman uygulayıcı olmak için birçok profesyonel eğitime katılmıştır. Halen bu alanlarda kişilere ve kurumlara eğitim vermeye devam etmektedir. Eğitim almanın ve vermenin kendisi için vazgeçilmez bir yolculuk olduğunu her daim vurgulayan Belma Özkan; Üniversite eğitiminin ardından Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisansı ile akademik kariyerine devam etmiştir. Halen aynı üniversitede Bağımlılık ve Rehabilitasyon Yüksek Lisansına devam etmektedir. 2012 yılından bu yana aldığı eğitimlerin tamamını kullandığı sistemlerden yola çıkarak deneyimlerini bireylere ve kurumlara aktarmaktadır.