Bazen farkında olmadan hayatımızda aynı konuları hatta aynı şekilde tekrar tekrar yaşarız. “Ben hayatımda neden bunları tekrar ve tekrar yaşıyorum? Bir türlü kurtulamıyorum?” diyorsanız, cevabı geçmişten gelen inançlarınızda yani içinizde saklı.

Yapacağınız NLP çalışması ile bu değişimi başlatabilir ve sürdüreceğiniz 21 günlük çalışma ile de geldiğiniz konu ne olursa olsun ona hayatınız boyunca veda edebilirsiniz.

Hepimizin her konuda geçmişten gelen, yaşamımızı etkileyen inanç kalıpları var. Bilinçaltınızdaki inanç kalıpları, sizi isteğiniz dışında ‘kontrol ediyorlar, yönetiyorlar’ Sizin “Ben bunu seçiyorum” dediğiniz her konuda aslında kararınızı etkileyen tek faktör ‘ inanç kalıplarınız ve bu nedenle zamanla oluşmuş alışkanlıklarınız’ dır. Bu konular hayatınızı yönetmeye ve sizi rahatsız etmeye başladığında NLP ile bunlardan kurtulmak da mümkün. Yeterki isteyin.

Yaşadığınız aşağıdaki konular sıklıkla geçmişten kaynaklanıyor.

• Korkular,
• Para ile ilgili sıkıntılar,
• İş hayatındaki sorunlar,
• Hep aynı tip ilişkileri veya aynı şekilde biten ilişkiler yaşamak,
• Korkular,
• Stres ve öfke,
• Kaybetme korkusu gibi kontrol edemediğimiz duygular,
• Özgüven, özdeğer, özsaygı eksikliği
• Duygusal yemek yeme
• Zayıflama
• Tırnak yeme
• Topluluk önünde konuşma
• Fobiler
• Acı veren hatıralar
• Kişisel geçmişin değiştirilmesi
• Kararsızlık

NLP çalışması yapanların bu konudaki deneyimlerinden:
* ” 3 aylık evliliğimi kuruntu ve ön yargılarımla esimden şüphe ederek noktalamayı düşünürken Belma ile çalışmaya başladık. NLP ağırlıklı çalışmamızın sonunda hayatım bambaşkaydı. Ben ‘yenibirben’ olmuştum. ”
* ” …Yine sağlıklı seçenekler ve spor yaparak kilo veriyorum fakat bunu keyif alarak, mutlulukla yapıyorum. Bir yandan bilinçli olarak sağlıklı yaşamayı seçerken, bir yandan da alışkanlıklarımı değiştirmeye alışıyorum.
Zaman geçtikçe kendime hayret ediyorum, farklı tarifler denemekten ve tatmaktan zevk alan ben yemeden durabildiğimi fark ediyorum. Tatlı ve çikolatalara bakıyorum ve canım istemiyor…. Arada kendime kaçamaklar için izin versem de az yiyor ve azla durabiliyorum….6 ay sonunda ağır ağır fakat emin adımlarla 80 kg`dan 62.5`e dusup 17.5 kg verdigimde eteklerim üzerimden düşmeye başlıyor ve dolabımda üzerime giyecek bir şey bulamıyorum.”
* ” Doğrusunu söylemek gerekirse ben NLP ye pek inanmazdım. Taa ki kendim için artık son noktaya geldim dediğimde onunla bir kaç NLP seansı çalışması yapana kadar. O kadar derin bir şeymiş ki… Aslında ben hayal kurmayı bilmiyormuşum. İlk olarak fark ettiğim bu oldu. Seans sırasında hatırladığım zamanın içinde yolculuk ederken buldum kendimi.
Bizim yaptığımız seans; bağlı olduğum, hiç vazgeçemem dediğim, kilolarca olsa yerim dediğim bir şeyle bağı kesmek içindi. Ve şimdi gerçekten artık canım çekse de 2-3 kaşıktan sonra bırakmayı başarabiliyorum… Her şey bir yana yaşanılması gereken muhteşem bir deneyim… ”

NLP Çalışması, bir konu için çoğunlukla bir seans veya konunun sizdeki derinliğine göre 2-3 seans süren bir çalışma şekline sahiptir.

Belma Özkan ile bireysel çalışma yapmak icin belmaozkan@gmail.com’a mail atabilir ya da 0535 5212155 ′i arayabilirsiniz.

Yaşamınızın Kontrol etmeyi Ogrenin!

Süre: 1 seans= 1 Saat

Share:
Written by BELMA ÖZKAN
Hakkımda Belma Özkan 1974 doğumlu, uluslararası sertifikalı Yaşam Koçu, NLP Uzmanı, EFT Master ve Emotrans-Enerji Terapistidir. The AMT (Association of Meridian &Energy Therapies) derneği üyesidir. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu olan Belma Özkan, Müşteri Hizmetleriyöneticiliğini ve eğitimlerini vererek başladığı kariyerini, 1993 yılından itibaren özel ilgi alanı olan kişisel gelişim alanında sürdürmeye karar verdi. Bu konuda ICF onaylı IDInternational Coaching’den LRI Certified Coaching (Uzman Koçluk) ve NLP Master Practitionar (Master Uygulayıcı),Association of Meridian & Energy Therapies’den ‘AMTEmoTrance Practitioner’ ‘AMT EFT MasterPractitioner’ eğitimleri ve sertifikalarını alarak profesyonel koçluk yapmaya başladı. Aldığı tüm eğitimlerin bir bütününü uygulayarak sürdürdüğü kendi özel çalışma programlarını uygulamaktadır. Bu alandaseminer,eğitim ve değişim programlarıyla kişilerin hayatlarına yeni, pozitif ve hafif bireyler olarak devam etmelerinde yol arkadaşlığı da yapan Belma Özkan 12 yıllık evli ve bir çocuk sahibidir. www.belmaozkan.com GSM: 05325505635 E-posta: belmaozkan@gmail.com Sosyal Medyada Takip için, İnstagram: @yasamkocubelmaozkan @mentalzayiflama Hangi alanlarda hizmet alabilirsiniz? - EFT Uygulama Seansı - Emotrans-Enerji Terapisi Uygulama Seansı ZAYIFLAMA VE DUYGUSAL YEMEK YEME KONUSUNDA SEMİNER&EĞİTİMLER&PROGRAMLAR *Bu çalışmalar Bireysel veya Grup olarak alınabilirler - Kendi Kendinin Diyet Koçu ol - Haftalık Hesap Kitap Defteri Programı - Yenibirben Programı - Zihin Gücü ve NLP ile Zayıflamada Farkındalık Semineri BİREYSEL KOÇLUKLAR - Yaşam Koçluğu - İlişki Koçluğu - Kariyer Koçluğu - Diyet&Motivasyon Koçluğu - Farkındalık ve Değişim Koçluğu - NLP Koçluğu